Hoe retourneer ik mijn artikelen?

Mijn aankoop is geleverd via Bpost

Stappenplan2


1. Neem contact op met onze klantendienst.

2. Wij brengen het kantoor van De Voorzorg op de hoogte.

3. Voeg het ingevulde retourformulier bewijsaankoop (mail) bij je pakketje in de orgineel verpakking. Dit formulier kan je downloaden op deze pagina. 

4. Breng je artikel artikel binnen bij je lokaal kantoor van De Voorzorg.

 

http://www.bpost.be/site/nl/zoek-bpost-uw-buurt

 

Mijn aankoop is geleverd in een kantoor van De Voorzorg

Stappenplan2


1. Neem contact op met onze klantendienst.

2. Wij brengen het kantoor van De Voorzorg op de hoogte.

3. Voeg het ingevulde retourformulier bewijsaankoop (mail) bij je pakketje in de orgineel verpakking. Dit formulier kan je downloaden op deze pagina. 

4. Breng je artikel artikel binnen bij je lokaal kantoor van De Voorzorg.

 

Kantoor    Adres                    Telefoon             Email

Beringen  Markt 19 011 24 91 25 beringen@devoorzorg.be
Bilzen  Huysmanplein 4 089 49 21 44 bilzen@devoorzorg.be
Borgloon  Papenstraat 4 012 74 49 27 borgloon@devoorzorg.be
Bree  Witte Torenwal 11 089 49 18 72 bree@devoorzorg.be
Eisden  Europaplein 18 089 76 41 94 eisden@devoorzorg.be
Genk  Winterslagstraat 55 089 35 30 37 genk@devoorzorg.be
Hasselt  Capucienenstraat 10 011 24 99 11 hasselt@devoorzorg.be
Herk-De-Stad  Ridderstraat 10 013 55 41 36 herk-de-stad@devoorzorg.be
Houthalen  Rode Kruislaan 20 011 52 60 87 houthalen@devoorzorg.be
Lommel  Vreyshorring 29 011 54 41 49 lommel@devoorzorg.be
Maaseik  Eikerstraat 42/44 089 56 46 41 maaseik@devoorzorg.be
Sint-Truiden  Breendonkstraat 46 011 68 21 61 sint-truiden@devoorzorg.be
Tessenderlo  Geelsebaan 4 013 66 11 73 tessenderlo@devoorzorg.be
Tongeren  Elfde Novemberwal 26/2
012 23 17 73
tongeren@devoorzorg.be
       

*enkel bij overeenkomst